Гаряча лінія
Гаряча лінія

Фахівці КНМП «Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”» взяли участь у ІІ щорічній конференції Повернення.

Екосистема турботи про ментальне здоров’я», що відбулася в рамках реалізації проєкту «ПОВЕРНЕННЯ», заснованого Віктором та Оленою Пінчуками задля підтримки ментального здоров’я військових, ветеранів та їхніх родин, які зазнали психологічної травми внаслідок російської агресії в Україні.

КНМП «ЛІЛ “Кременчуцька”» на конференції представляли:

  • директор лікарні — Корлякова Оксана Вікторівна
  • лікар-психолог Центру ментального психічного здоров’я — Чернишов Артем Володимирович
  • лікар-психіатр Центру ментального психічного здоров’я — Запопадько Карина Віталіївна
  • клінічний психолог Центру ментального психічного здоров’я — Кириченко Олена Олександрівна

Під час конференції учасники обговорили актуальні питання психічного здоров’я в умовах війни, сучасні підходи до психологічної допомоги, підтримки ветеранів, військовослужбовців та їхніх родин, а також новітні практики ментального відновлення та реабілітації.

Щиро дякуємо Віктору та Олені Пінчукам, а також директору Фонду Світлані Гриценко за можливість долучитися до такого важливого професійного заходу та за плідну співпрацю з нашою лікарнею у напрямку розвитку системи ментального здоров’я.

Сьогодні у КНМП «ЛІЛ “Кременчуцька”» триває робота над створенням сучасного Центру ментального здоров’я — простору професійної підтримки, відновлення та допомоги людям, які потребують психологічної та психіатричної допомоги. Реалізація таких ініціатив є надзвичайно важливою в умовах сьогодення та сприятиме покращенню доступності якісної допомоги для наших пацієнтів.

Вдячні, що спільними зусиллями зможемо створити ефективну систему підтримки ментального здоров’я для кожного, хто цього потребує.

Записатися на прийом

Наразі запис онлайн не здійснюється. Якщо Ви бажаєте записатися на прийом, зателефонутйе до реєстратури.