Екосистема турботи про ментальне здоров’я», що відбулася в рамках реалізації проєкту «ПОВЕРНЕННЯ», заснованого Віктором та Оленою Пінчуками задля підтримки ментального здоров’я військових, ветеранів та їхніх родин, які зазнали психологічної травми внаслідок російської агресії в Україні.
КНМП «ЛІЛ “Кременчуцька”» на конференції представляли:
- директор лікарні — Корлякова Оксана Вікторівна
- лікар-психолог Центру ментального психічного здоров’я — Чернишов Артем Володимирович
- лікар-психіатр Центру ментального психічного здоров’я — Запопадько Карина Віталіївна
- клінічний психолог Центру ментального психічного здоров’я — Кириченко Олена Олександрівна
Під час конференції учасники обговорили актуальні питання психічного здоров’я в умовах війни, сучасні підходи до психологічної допомоги, підтримки ветеранів, військовослужбовців та їхніх родин, а також новітні практики ментального відновлення та реабілітації.
Щиро дякуємо Віктору та Олені Пінчукам, а також директору Фонду Світлані Гриценко за можливість долучитися до такого важливого професійного заходу та за плідну співпрацю з нашою лікарнею у напрямку розвитку системи ментального здоров’я.
Сьогодні у КНМП «ЛІЛ “Кременчуцька”» триває робота над створенням сучасного Центру ментального здоров’я — простору професійної підтримки, відновлення та допомоги людям, які потребують психологічної та психіатричної допомоги. Реалізація таких ініціатив є надзвичайно важливою в умовах сьогодення та сприятиме покращенню доступності якісної допомоги для наших пацієнтів.
Вдячні, що спільними зусиллями зможемо створити ефективну систему підтримки ментального здоров’я для кожного, хто цього потребує.





