Сьогодні ми вітаємо тих, хто є серцем нашої лікарні. Ваші руки дарують полегшення, а добрі слова лікують часом краще за ліки.
Ви першими приходите на допомогу. Ви знаєте про пацієнтів усе. Ви вмієте підтримати у найважчу хвилину.
Дякуємо вам за витримку та невтомну роботу. Бажаємо вам спокійних чергувань. Нехай вдома на вас завжди чекають тепло та затишок. Нехай весна принесе вам лише радісні новини.
Зі святом, дорогі наші медсестри та медбрати!
Ваша КНМП ЛІЛ “Кременчуцька”

